Ką daryti mirus artimam žmogui ligoninėje?

Pirmieji trys žingsniai atsitikus netekčiai:

Neretai pasitaiko, kad artimas žmogus miršta ligoninėje – po netikėto sveikatos pablogėjimo ar ilgai trukusios ligos. Nepriklausomai nuo mirties vietos, netektis yra vienodai skaudi ir sunki. Kad pavyktų lengviau planuoti savo veiksmus ir oriai atsisveikinti su velioniu, atsakome, kokius veiksmus reikėtų atlikti tokiu atveju.

3 dalykai, kuriuos svarbu žinoti mirties ligoninėje atveju:

1. Mirties liudijimą gauti paprasta. Šį svarbų dokumentą standartiškai išrašo gydytojai. Tiesa, jeigu mirties priežastis nėra aiški, kreipiamasi į teismo medicinos ekspertus, kurie atlieka tyrimą, nustato tikslią mirties priežastį ir išrašo mirties liudijimą.
2. Galite nedelsiant kreiptis į laidojimo paslaugas teikiančią įmonę. Susisiekite su pasirinktais specialistais, kurie suteiks tokias paslaugas, kaip palaikų pervežimas, kremavimas, šarvojimas, laidojimas ir kt. Susisiekti galite +370 690 56 000
3. Kūno saugojimo ligoninėje trukmė yra ribota. Jeigu dėl asmeninių priežasčių laidojimo ceremonija negali būti atliekama artimiausiu metu, pasirūpinkite palaikų laikymu tam skirtoje lavoninėje. Įmonė MB „Rauda“ teikia laikinas kūno saugojimo šaldytuve paslaugas – galime Jums padėti.

DUK

Atsakome į dažniausius Jūsų klausimus:

1. Kiek laiko palaikus galima saugoti ligoninėje?

Ligoninėje velionio kūnas laikomas ne ilgiau kaip 4 paras.

2. Kur kreiptis dėl mirties liudijimo?

Medicininį mirties liudijimą išrašo gydytojas, atlikęs velionio apžiūrą. Jeigu mirties priežastis nėra aiški, dokumentą išduoda tyrimą atlikę teismo medicinos ekspertai.

3. Kiek kainuoja palaikų pervežimas iš ligoninės?

Palaikų pervežimo į laidojimo namus ar krematoriumą kaina nustatoma individualiai. Daugiau informacijos – tel. +370 690 56000.

Sprendimai:
Rauda, MB
Paslaugos:
Laidojimo
Vieta:
Kaunas
https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"Rauda" laidojimo paslaugos Kaune
https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

NAUDINGOS NUORODOSAPIE
SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"RAUDA" laidojimo paslaugos Kaune