Katafalko nuoma Kaune

Ruošiantis laidotuvėms, vienas svarbiausių momentų – paskutinė mirusiojo kelionė. MB „Rauda“ pasirūpins saugiu ir komfortišku transportu. Katafalkas yra geriausiai tam tinkanti transporto priemonė. Joje rasite visą karsto ar urnos gabenimui reikalingą įrangą.

Kuo ypatingi MB „Rauda“ katafalkai?

  • Kokybiška įranga. Mūsų katafalkai yra erdvūs, turi specialų prailgintą kėbulą. Juose puikiai tilps bet kokio dydžio karstai, yra tvirtinimo įranga urnoms. Juose tilps ir kryžiai, laidotuvių vainikai bei kitos apeigų priemonės.
  • Saugi kelionė. Nuomojame techniškai tvarkingą transportą. Katafalką kitą laidotuvėms skirtas transporto priemones vairuoja patyrę, kompetentingi vairuotojai, kurie užtikrins, kad kelionė bus 100 proc. saugi.
  • Platus pasirinkimas. Siūlome ne tik katafalkus: taip pat galime pasirūpinti laidojimo dalyvių pervežimu į kapines: turime erdvius autobusus ir mikroautobusus.
  • Pagalba visą parą. Esame pasiekiami 24 val. per parą, 7 dienas per savaite. Pakonsultuosime, pasiūlysime profesionalią katafalko nuomą ir kitas paslaugas.

Rinkitės elegantišką katafalką ir pagarbiai palydėkite savo artimą žmogų į amžinybę.

DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie katafalko nuomą ir dar daugiau:

1. Ar galima papuošti katafalką?

Katafalkus, kaip ir autobusus, mikroautobusus ir kitą laidotuvių transportą galime dekoruoti pagal artimųjų pageidavimus: siūlome originalias gėlių kompozicijas, gedulo vėliavas ir kitus dekoro elementus.

2. Kiek kainuoja katafalko nuoma?

Katafalko nuomos kaina derinama individualiai. Laukiame Jūsų skambučio +370 690 56000.

https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"Rauda" laidojimo paslaugos Kaune
https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

NAUDINGOS NUORODOSAPIE
SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"RAUDA" laidojimo paslaugos Kaune