Palaikų perlaidojimas

Artimo žmogaus palaikus gali tekti perlaidoti dėl įvairių priežasčių. Dažnai tai būna palaikų perkėlimas į mirusiojo gimtinę, šeimos kapavietės keitimas ir kitos asmeninės priežastys.

Neturint žinių ir patirties, palaikų perlaidojimas gali būti sudėtingas procesas. Čia į pagalbą ateina MB „Rauda“ laidojimo namai. Skambinkite mums bet kuriuo paros metu. Pakonsultuosime, atsakysime į rūpimus klausimus suteiksime visas reikalingas paslaugas.

Palaikų perlaidojimas: kaip pasiruošti?

Pirmasis ir svarbiausias žingsnis ruošiantis šiam procesui – leidimų ir kitų dokumentų gavimas. MB „Rauda“ komanda pasirūpins šiais administraciniais klausimais: greitai gausime visus reikalingus leidimus, sutvarkysime dokumentus ir padėsime pasiruošti oriam, sklandžiam perlaidojimo procesui.

Svarbu žinoti: perlaidojant palaikus, gali būti aktualios ir papildomos paslaugos, tokios kaip pervežimas, kapo sutvarkymas, gėlių, vainikų atvežimas ir kt. Suteiksime jas itin palankiomis kainomis.

DUK

Atsakome į labiausiai rūpimus klausimus apie palaikų perlaidojimą:

1. Kiek trunka šis procesas?

Vieno universalaus atsakymo nėra, tai priklauso nuo situacijos, palaikų perlaidojimo aplinkybių. Dokumentų gavimas, parengimas ir perlaidojimas gali užtrukti nuo 5 – 7 dienų iki kelių mėnesių ir ilgiau.

2. Kaip sutvarkyti dokumentus perlaidojimui?

Tai priklauso nuo perlaidojimo aplinkybių ir kitų individualių niuansų. Jeigu trūksta patirties, nežinote nuo ko pradėti ar ieškote profesionalios konsultacijos, kreipkitės į MB „Rauda“ komandą. Patarsime ir padėsime paruošti dokumentus.

3. Kiek kainuoja palaikų perlaidojimas?

Jeigu norite sužinoti tikslią kainą, kreipkitės į mus telefonu +370 690 56000.

https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"Rauda" laidojimo paslaugos Kaune
https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

NAUDINGOS NUORODOSAPIE
SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"RAUDA" laidojimo paslaugos Kaune