Palaikų pervežimas iš užsienio

Siūlome šias paslaugas:

• Greitas, sklandus palaikų gabenimas iš užsienio valstybės į Lietuvą;
• Jeigu norite palaidoti artimą žmogų užsienyje, atliekamas palaikų pervežimas iš Lietuvos;
• Padedame sutvarkyti visus su parvežimu ir laidotuvėmis susijusius dokumentus;
• Teikiame pagalbą gaunant vienkartinę valstybės pašalpą, kuri padės padengti pervežimo išlaidas.

Kaip surinkti dokumentus pervežimui?

Reikalingų dokumentų gavimas yra pirmasis žingsnis rūpinantis palaikų pervežimu iš užsienio. Aptarkime esminius dokumentų parengimo žingsnius:

 • Įgaliojimas. Kreipkitės į palaikų gabenimo paslaugas teikiančią įmonę. Jai turite suteikti įgaliojimą atlikti velionio pervežimą į Lietuvą.
 • Duomenų apie velionį pateikimas. Pasidalinkite svarbia informacija apie mirusį asmenį. Tai tokie duomenys, kaip vardas, pavardė, gimimo data, asmens kodas, gimimo liudijimas, mirties liudijimo kopija. Taip pat, priklausomai nuo situacijos, gali prireikti kitos asmeninės informacijos – santuokos/skyrybų liudijimo, duomenų apie velionio ir jo šeimos narių veiklą ir pan.
 • Kontaktai užsienyje. Kad procesas vyktų greičiau, pasidalinkite visais turimais kontaktiniais duomenimis užsienio šalyje. Tai ligoninės, morgo, policijos ir kitų įstaigų telefono numeriai, el. pašto adresai ir kt.

Gavę šiuos reikalingus duomenis, įgaliotos įmonės specialistai sutvarko visus su velionio atvežimu susijusius teisinius formalumus.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Pritaikytas transportas. Palaikų pervežimą atliekame naudodami tam pritaikytas transporto priemones, kuriose yra viskas, ko reikia. Tai erdvūs mikroautobusai: juose yra šaldymo įranga, kuri palaiko optimalią palaikų temperatūrą jį transportuojant. Taip pat karsto tvirtinimo sistema ir kita reikalinga įranga.
 • Patyrę vairuotojai. Palaikų pervežimas iš užsienio mūsų įmonėje atliekamas tik patyrusių, kompetentingų vairuotojų. Jie užtikrina saugų ir operatyvų transportavimą.
 • Visus reikalavimus atitinkantys karstai. Atliekant tarptautinį palaikų gabenimą, jie turi būti įdėti į specialius reikalavimus atitinkantį, dvigubą karstą. Tai iš metalo (dažniausiai cinko) pagamintas, itin sandarus karstas, kuris dedamas į ekologišką medinį karstą. Gerai išmanome tarptautinius reikalavimus ir pasirūpiname sandariais, higieniškais ir saugiais karstais.
 • Teisinių klausimų išmanymas. Bene didžiausias iššūkis susidūrus su artimojo netektimi užsienyje – skirtingi įstatymai ir kalbos barjeras. Turime ilgametę patirtį ir žinias, todėl pasirūpinsime, kad visi administraciniai klausimai būtų išspręsti sklandžiai. Atstovaujame artimųjų interesus, pateikiame užklausas užsienio institucijoms, padedame gauti visus reikalingus dokumentus ir leidimus, suderiname palaikų parvežimo klausimus, kad tuo nereikėtų rūpintis Jums.
 • Greitas pervežimas. Pasirūpinsime, kad palaikų pervežimas į Lietuvą vyktų sklandžiai, greitai ir palengvinsime rūpesčių naštą. Dažniausiai šis procesas trunka apie 3 – 7 darbo dienas, tačiau kiekviena situacija individuali.
 • Palaikų gabenimas prieinamomis kainomis. Dėl dokumentų tvarkymo, transportavimo ir kitų kaštų, palaikų pervežimas iš užsienio dažniausiai nėra pigi paslauga. Tačiau ją suteikiame vienomis geriausių kainų. Be to, padedame gauti valstybės skiriamą pašalpą, kuri gali padengti dalį Jūsų išlaidų.
 • Esame visada pasiekiami. Puikiai suprantame, kad netektis neturi patogaus laiko ir vietos. Užtikriname palaikymą ir pagalbą visą parą, 7 dienas per savaitę. Skambinkite mums telefonu (8-690) 56000.

Biurokratines kliūtis išspręs MB Rauda“

Artimo žmogaus netektis – skaudi ir beveik visada netikėta. Daugelis šeimos narių, susidūrusių su mirtimi, patiria stresą, sunku greitai reaguoti ir atlikti techninį, administracinį pasiruošimą laidotuvėms. Dar didesnis iššūkis – kai mirtis įvyksta užsienio šalyje.

Dažniausiai kyla įvairių biurokratinių kliūčių, norint parsigabenti artimojo palaikus ir oriai palaidoti gimtinėje. Jeigu rūpi palaikų gabenimas, tačiau nežinote nuo ko pradėti, Jums padės MB „Rauda“. Turime ilgametę patirtį ir atliekame palaikų pervežimo iš užsienio į Lietuvą paslaugas.

Visos laidojimo paslaugos vienoje vietoje

 • Palaikų kremavimas;
 • Šarvojimo salės nuoma;
 • Laidotuvių organizavimas;
 • Laidojimo reikmenų prekyba ir nuoma;
 • Velionio aprengimas;
 • Kūno paruošimas šarvojimui

Ir visas kitas paslaugas. Daugiau informacijos sužinosite paskambinę mums: (8-690) 56000.

DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie kūno balzamavimą:

1. Kai kainuoja palaikų pervežimas iš užsienio?

Šios paslaugos kaina priklauso nuo daugybės veiksnių – šalies, leidimų ir kitų dokumentų tvarkymo, pervežimo tipas, kuro kainos ir kitų veiksnių. Kainą deriname individualiai, pagal susitarimą. Užtikriname, kad pas mus rasite jautrių, atsidavusių specialistų komandą ir prieinamas paslaugų kainas.

2. Ar palaikų pervežimą galima atlikti savarankiškai?

Nuosavu transportu galima gabenti kremuotus palaikus, specialioje urnoje. Tačiau įvertinkite tai, kad užsienyje kremavimo paslaugos gali kainuoti brangiau ir pats procesas bus sudėtingas dėl kalbos barjero.

Kitu atveju palaikų pervežimas yra kebli situacija, kurios praktiškai neįmanoma išspręsti vien tik savo jėgomis. Būtina kreiptis į licenciją turinčią įstaigą, kuri turi visą reikalingą transportavimo įrangą ir kvalifikuotus specialistus, kurie padės sutvarkyti reikalingus dokumentus.

3. Kiek trunka parvežimas iš užsienio?

Šis procesas skiriasi, priklausomai nuo situacijos: šalies, dokumentų parengimo, mirties/žūties aplinkybių, teisinių procesų. Vidutiniškai šie klausimai išsprendžiami ir palaikai parvežami per 3 – 7 dienas, tačiau gali trukti ir ilgiau. Padarysime viską, kad velionio gabenimas vyktų kuo greičiau ir nekomplikuotai.

4. Ar galiu gauti paramą mirusiojo pervežimui?

Tikrai taip: Lietuvos piliečiui mirus užsienyje, valstybė numato pašalpą palaikų pargabenimui. Kreipkitės ir išsamiai papasakosime apie paramos skyrimo tvarką, padėsime užpildyti ir pateikti jos gavimui reikalingus dokumentus.

5. Kur kreiptis dėl dokumentų tvarkymo?

Palaikų gabenimas gali būti atliekamas tik turint reikiamus dokumentus. Jeigu domina profesionalus dokumentų tvarkymas, kreipkitės į MB „Rauda“ komandą. Puikiai išmanome visus dokumentų tvarkymo, leidimų išdavimo niuansus ir patarsime visais kylančiais klausimais. Galime išspręsti net sudėtingas situacijas, kad Jūs galėtumėte ramiai atsisveikinti su mylimu žmogumi ir palydėti jį į paskutinę kelionę.

6. Kokius reikalavimus turi atitikti karstas, kuriame gabenami palaikai?

Pervežimui naudojamas dvigubas karstas: metalinis karstas, į kurį dedami palaikai, papildomai talpinamas į ekologišką medinį karstą. Šis karstas hermetiškai užsandarinamas, užantspauduojamas ir paruošiamas kelionei. Taip pat svarbu paminėti, kad pagal galiojančius tarptautinius reikalavimus, karste turi būti įdėtas apie 5 cm antiseptinės medžiagos sluoksnis.

7. Ar mirusiojo palaikus visada galima parvežti karste?

Kartais velionio gabenimas į Lietuvą yra sudėtingesnis. Pavyzdžiui, jeigu žmogus mirė nuo infekcinės, užkrečiamos ligos. Tuomet gali būti pritaikomos griežtesnės palaikų gabenimo taisyklės: jeigu žmogus mirė nuo itin pavojingos, stipriai užkrečiamos ligos, užsienio valstybės įstaigos gali pareikalauti kremuoti palaikus prieš parvežant juos į gimtinę. Susidūrus su šia situacija, pasirūpinsime palaikų kremavimu ir juos parvešime tam skirtoje urnoje.

https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"Rauda" laidojimo paslaugos Kaune
https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

NAUDINGOS NUORODOSAPIE
SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"RAUDA" laidojimo paslaugos Kaune