Palaikų pervežimas Lietuvoje

Mirtis nesirenka laiko ir vietos: kartais nutinka taip, kad velionis miršta viename Lietuvos mieste, o jo šarvojimas ir laidojimas organizuojamas kitur. Tuomet reikalingas operatyvus ir saugus velionio pervežimas.

Jeigu ši paslauga aktuali ir Jums, padės MB „Rauda“ specialistai. Kviečiame plačiau susipažinti su šia svarbia paslauga.

Kada reikalingas palaikų pervežimas Lietuvoje?

  • Palaikų gabenimas iš ligoninės ar lavoninės. Atliekame palaikų pervežimą iš gydymo įstaigos į Jūsų pasirinktus laidojimo namus šarvojimui ar krematoriumą.
  • Palaikų gabenimas laidojimui į kitą miestą. Jeigu artimą žmogų į paskutinę kelionę planuojate palydėti kitame mieste nei jis mirė, pasirūpiname karsto gabenimu į nurodytą vietą.

MB „Rauda“ turi visą palaikų, karstų ir urnų gabenimui reikalingą įrangą, paslaugą atlieka kvalifikuoti, atsakingi vairuotojai, todėl palaikų pervežimas atliekamas greitai, sklandžiai ir saugiai.

DUK

Atsakome į dažniausius Jūsų klausimus apie palaikų gabenimą Lietuvoje.

1. Kuriomis savaitės dienomis atliekate pervežimą?

Esame pasiekiami visą parą, septynias dienas per savaitę. Galime paslaugas suteikti tiek dieną, tiek naktį, todėl galite drąsiai kreiptis į mūsų komandą.

2. Kaip greitai galite suteikti paslaugas?

Pervežimą atliekame operatyviai, tačiau, atsižvelgiant į biuro užimtumą, ne visada galime padėti tą pačią dieną. Jei reikalingas karsto ar palaikų pervežimas, rekomenduojame susisiekti kiek įmanoma anksčiau, kad išvengtumėte trikdžių.

3. Kiek kainuoja palaikų pervežimas Lietuvoje?

Kainą deriname individualiai, atsižvelgiant į atstumą ir kitas detales. Susisiekite su mumis Jums patogiu metu (tel. +370 690 56000) ir pateiksime atsakymą.

https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"Rauda" laidojimo paslaugos Kaune
https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

NAUDINGOS NUORODOSAPIE
SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"RAUDA" laidojimo paslaugos Kaune