Duobkasiai Kaune ir Kauno rajone

Planuojat mirusio artimo žmogaus palydėjimą į paskutinę poilsio vietą, svarbu apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Duobės karstui ar urnai kasimas – svarbus aspektas ruošiantis laidotuvėms.

Laidojimo namai MB „Rauda“ pasirūpins, kad šis ir kitas pasiruošimo etapas būtų suorganizuotas sklandžiai ir praeitų be rūpesčių. Profesionalūs duobkasiai suteiks duobės kasimo paslaugą. Laikomės visų higienos ir saugos reikalavimų ir užtikriname, kad šie ir kiti darbai būtų atliekami punktualiai.

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas?

  • Patyrę specialistai: samdome tik patyrusius duobkasius, kurie dirba atsakingai, kruopščiai, su pagarba velioniui ir jo artimiesiems.
  • Visada geros kainos: duobės kasimo kaina yra nedidelė, užtikrinamas geriausias kainos ir kokybės santykis.
  • Visos reikalingos paslaugos vienoje vietoje: pasirinkę mus, gausite daugiau nei tik profesionalias duobkasių paslaugas. Galime atlikti kapavietės tvarkymo darbus, papuošti kapą, pasirūpinti transportu, sutvarkyti laidojimo dokumentus ir t.t.

Pasirūpinsime kapo duobės kasimu ir oria laidojimo ceremonija, kad artimieji galėtų su meile ir pagarba atsisveikinti su išėjusiu brangiu žmogumi.

DUK

Pateikiame atsakymus į svarbiausius klausimus apie duobkasių paslaugas.

1. Kokias dar paslaugas teikia duobkasys?

Patyręs duobkasys ne tik iškas ir supils žemes ant karsto, bet ir pasirūpins kapavietės papuošimu eglišakėmis, suformuos nišas gėlėms.

2. Kiek kainuoja duobkasių paslaugos?

Norėdami sužinoti konkrečią paslaugų kainą, susisiekite su mūsų specialistais.

3. Kuriomis valandomis galima kreiptis į Jus?

Ieškant duobkasių paslaugų ar specialistų konsultacijos, kreipkitės į mus visą parą, visomis savaitės dienomis. Esame pasiekiami tel. +370 690 56000.

https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"Rauda" laidojimo paslaugos Kaune
https://raudamb.lt/wp-content/uploads/2022/06/rauda-logo-futer.png

Laidojimo paslaugos Kaune Rauda MB

NAUDINGOS NUORODOSAPIE
SEKITE MUSSocialiniuose tinkluose
"RAUDA" laidojimo paslaugos Kaune